11 maja 2020

Comarch ERP Optima – najlepszy program magazynowy dla firm z Torunia

LINKSPOT to sprawdzony partner w zakresie wdrażania oraz utrzymania systemów Comarch Optima. Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych Klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszego wsparcia to najlepsza rekomendacja. Świadczymy usługi zarówno lokalnie w Toruniu jak i w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą w dobrze odpowiedniej konfiguracji systemu, a także przedstawią kompleksową ofertę na wdrożenie oraz utrzymanie Comarch ERP Optima. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z województwa kujawsko-pomorskiego i poszukujesz kompleksowego  utrzymania systemu, które wesprze gospodarkę magazynową w Twojej firmie, masz przed sobą możliwość wdrożenia systemu Comarch ERP Optima. Specjalny moduł „Handel”, który opracował znany producent, wspomaga procesy sprzedaży i magazynowania w przedsiębiorstwie.

Przedsiębiorcy z  Torunia, poszukujący skutecznych programów magazynowych wspierających procesy magazynowe firmy, mogą skorzystać z możliwości, jakie daje system Comarch ERP – na wdrożenie Optimy zdecydowało się już wielu przedsiębiorców z Torunia.

Sprzedaż i magazynowanie – zespolone elementy

Działalność oparta na sprzedaży towarów wymaga przejrzystego systemu pozwalającego na bieżącą kontrolę i zarządzanie stanami  magazynowymi. Moduł „Handel” w ramach Comarch ERP Optima został zaprojektowany w taki sposób, by zawrzeć w nim wszystkie funkcjonalności modułu związanego z fakturowaniem. Inwestując w to nowoczesne rozwiązanie, firmy z Torunia, także te duże, znacznie usprawniły procesy w swojej firmie polegające na sprzedaży towarów – zarówno stacjonarnej, jak i internetowej.

Jeden program magazynowy – wachlarz możliwości

Moduł „Handel” umożliwia sprawne generowanie różnorodnych dokumentów magazynowych oraz zarządzanie kilkoma obiektami magazynowymi z poziomu jednego systemu. Dodatkowo, Comarch ERP Optima Handel pozwala przedsiębiorcom na swobodny wybór metody rozliczania magazynu i sprawną oraz dokładną inwentaryzację stanów magazynowych. W celu ułatwienia bieżącej działalności zapewniono też bezpośrednie zintegrowanie systemu z największymi firmami kurierskimi, takimi jak DHL, DPD, InPost czy poczta Poczta Polska, a także – usługę monitoringu przewozu produktów wrażliwych, czy monitoring obrotu opakowaniami kaucjonowanymi.

Moduł dla wymagających przedsiębiorców

Właściciele firm z Torunia , dla których ważna jest dobra kondycja przedsiębiorstwa oraz zachowanie płynności działań, mogą skorzystać z możliwości usługi utrzymania systemu Comarch ERP Optima z modułem „Handel”, który zapewnia m.in. bezpieczeństwo transakcji wynikające ze współpracy z Krajowym Rejestrem Długów, tworzenie deklaracji Intrastat, czy też współpracę z kasami fiskalnymi, terminalami płatniczymi oraz czytnikami kodów kreskowych. Dodatkowo moduł zapewnia pełną współpracę z aplikacją dla przedstawicieli handlowych Comarch ERP Mobile Sprzedaż. Dla najbardziej wymagających gałęzi biznesu przygotowana została natomiast wersja „Handel Plus”, która umożliwia generowanie dokumentów sprzedaży towarów pochodzących z różnych magazynów, czy też znakowanie konkretnych partii towarów w ramach przyjęć do magazynu.

Firmy z Torunia i okolic, które zainwestowały w program magazynowy Comarch ERP Optima potwierdzają, że to przejrzyste rozwiązanie, które na co dzień jest niezawodnym towarzyszem biznesowej działalności.