27 kwietnia 2020

Satysfakcja użytkowników Comarch ERP

Comarch przeprowadził badaniach satysfakcji użytkowników systemów Comarch ERP. W badaniu wzięło udział aż 2279 respondentów. W ankietach poprosiliśmy między innymi o to, aby użytkownicy określili swój poziom zadowolenia z systemów. Zbadaliśmy także, ilu spośród nich poleciłoby je innej firmie. Pan Łukasz Jarecki kierownik Marketingu Produktowego recenzuje, że:

  • „87% ankietowanych pozytywnie oceniło doświadczenia z pracy z wykorzystaniem oprogramowania Comarch ERP.
  • Aż 83% uczestników ankiety odpowiedział TAK na pytanie, czy poleciłoby system innej firmie.”

Pytania również dotyczyły względów ergonomii, niezawodności i zakresu funkcjonalnego, a także obsługi zmian w przepisach. Okazuje się, że mamy powody do zadowolenia, pozytywne oceny wymienionych są  pomiędzy 90 a 91%. 

Dodatkowo jak piszę Pana Łukasz:

„Użytkowanie systemów wiąże się z wymiernymi korzyściami, które także zostały potwierdzone przez klientów.

  • 78% respondentów wskazało, że system Comarch ERP poprawił efektywność i sprawność procesów wewnętrznych w ich firmie, w tym obsługę klientów i pracowników.
  • 74% obniżyło dzięki systemowi koszty poprzez m.in. eliminację papierowej dokumentacji i oszczędność czasu.
  • 81% zauważyło, że wdrożenie systemu przełożyło się na skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie raportów i analiz.”

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdą Państwo więcej wyników badań firmy Comarch

W związku z tak dobrymi wynikami serdecznie zapraszamy do kontaktu z certyfikowanym partnerem LINKSPOT w zakresie wdrażania oraz utrzymania systemów Comarch Optima. Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych Klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszego wsparcia to najlepsza rekomendacja.  Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą w dobrze odpowiedniej konfiguracji systemu, a także przedstawią kompleksową ofertę na wdrożenie oraz utrzymanie ERP Optima. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.