7 marca 2021

System rezerwacji biletów w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu

Uruchomiliśmy nowy system rezerwacji biletów na pokazy w Żywym Muzeum Piernika oparty o technologię WordPress i PHP. Już wkrótce będzie on obsługiwał kolejne atrakcje w Toruniu, a w tym Dom Legend oraz Bunkier.

Z punktu widzenia użytkownika, każdy etap rezerwacji biletu jest prosty i intuicyjny, pomimo szerokiego wachlarza funkcjonalności oferowanego przez oprogramowanie. Dokonując rezerwacji indywidualnych oraz grupowych, użytkownik może wybrać język pokazu, który jest związany z terminarzem. Przy rezerwacji biletu dla większej grupy system umożliwia podział na kilka podgrup w różnych godzinach. Po dokonaniu rezerwacji użytkownik może zalogować się na strefę klienta w celu weryfikacji wszystkich swoich rezerwacji, w tym terminów, płatności, wystawionych faktur i biletów. Faktury zostają wystawiane w systemie automatycznie po dokonaniu płatności online. Na każdym etapie Klient jest informowany o statusie zamówienia, płatnościach czy zbliżającym się pokazie.

Tymczasem, Biura Obsługi Klienta (BOK) Systemu Rezerwacji mają możliwość analizy i weryfikacji wszystkich operacji w panelu zarządczym. Dopełnieniem funkcjonalności zwieńczającym naszą realizację jest integracja Systemu Rezerwacji z programem Comarch ERP Optima. Integracja ta obejmuje pełną automatyzację w zakresie odwzorowania sprzedaży, generując dokumenty takie jak Faktura Pro Forma, Faktura Zaliczkowa, Faktura Sprzedaży końcowa na osoby fizyczne i podmioty gospodarcze.

Wdrożenie nowoczesnego systemu rezerwacji biletów na pokazy pozwala na automatyzację procesu rezerwacji w zakresie płatności, fakturowania, rozliczeń, anulacji – tym samym usprawniając proces obsługi Klienta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pokazów pod linkiem: https://www.rezerwacje.torunatrakcje.pl/

zdjęcie poglądowe: link